AB PROJESİ
SINIF
sertifika
İNGİLİZCE DİL KURSU

Sayın Kursiyer Adaylarımız,

Siz değerli kursiyerlerimizin talebi üzerine 22 Ocak 2024 tarihi itibariyle uzaktan öğretim yoluyla açılacak kurslarımızın başlama tarihi 29 Ocak 2024 tarihine ertelenmiştir.

 Kontenjanlar dahiline kesin kayıt süresi 22 Ocak 2024 Pazartesi günü mesai bitimine kadar uzatılmıştır.

**Düzey Belirleme Sınavı, 23 - 24 OCAK 2024 Tarihleri arasında yapılacaktır. Eğitim programınızı sağlıklı yürütebilmek ve dil gereksinimlerinizi tam anlamıyla tespit edebilmek için, TEMEL İNGİLİZCE(Düzey Belirleme Sınavına Girmek İsteyen kursiyerlerimiz)  çevrim içi düzey belirleme sınavı yapılacaktır

**Sınav ile ilgili detaylı bilgilendirme (kullanıcı adı, şifre ve sınavın uygulanacağı platform) 22 Ocak 2024 tarihinde gün içerisinde mail yoluyla iletilecek ve web sayfamız üzerinden ilan edilecektir.

** TEMEL DİL GRUPLARIMIZDA BELİRTİLEN KURS SÜRESİ VE ÜCRETLERİ  HER BİR KUR İÇİN GEÇERLİDİR.


* UZAKTAN ÖĞRETİM (ÇEVRİM İÇİ) YOLUYLA YAPILAN PROGRAMLARIMIZ

Planlanan Grubun Adı Başlama / Bitiş
Tarihi
Ders Programı Haftalık Ders Saati Toplam Ders Süresi Kurs Ücreti  

TEMEL İNGİLİZCE

HER BİR KUR İÇİN
(A1,A2,B1,B2)

 

 

Başlama:  29 OCAK 2024


Bitiş: 21 NİSAN 2024

Hafta İçi Akşam (PZT/ÇAR/CUMA)
(18.30-21.40)
H. Sonu+Salı (CMT/PAZ - 09.30-12.40 +SALI - 18.30-21.40)
12 SAAT 132 Saat
(11 Hafta) 
9.500 TL KURS BAŞVURU SÜRECİ KAPANMIŞTIR

 

 

İNGİLİZCE DİL KURSU

Gerek iş hayatında gerekse de akademik yaşamda başarı; yapılan araştırmaların, basılan makalelerin ve iş hayatında kurulan uluslararası ilişkilerin yüksek kalitesi ile doğrudan alakalıdır. İnternet gibi bilgi takibini ve edinimini kolaylaştıran bir ortamın olduğu günümüz dünyasında sadece dünya haberlerini değil, akademik ve iş hayatına dair gelişmeleri de sanal ortamda takip etmek artık mümkün. Ancak bütün bu bilgi edinme ve paylaşma ortak bir dil kullanarak gerçekleşmektedir.

Günümüzde yabancı bir dilde hem yazılı hem de sözlü iletişimi yetkin bir biçimde kurabilmek, bireylere sınırsız avantajlar sağlamaktadır. Örneğin, İngilizceye hakimseniz ilgi alanınızdaki kişilerle iletişim kurabilir, konferanslara katılabilir, gerçek ve sanal ortamlarda durumun gerektirdiği şekilde gerek resmi, gerekse de gayrı resmi iletişimi zorluk çekmeden kurabilirsiniz. Kısacası, yabancı dil bilmek günümüz dünyasında yaşayan bireylerin olmazsa olmazı haline gelmiştir.